KONST / Litografier / Färglitografi 14718290
nr 1471 8290
Charles Sjöholm
(f. 1933), Sverige
Signerad, numrerad 19/250. Färglitografi, bildmått: 31x40, yttermått inklusive ram: 49x57 cm
Charles Sjöholm, född 1933 i Stockholm, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
500 kr
måndag 30 maj 2022
kl 19:44:06
Charles Sjöholm
Läs mer om Charles Sjöholm